CHCEŠ BÝT SB?? :)
klikni -->SEM<--gaara
choji
sasuke
shino
tsunadeino yanarakankuro
temari


kyuubi
kisame
rock
tenten
min
kkkNe-anime blbiny :D

15. ledna 2011 v 11:52 |  vtípky
Tohle sice není nic, co by sem stoprocentně patřilo, ale přišlo mi to docela vtipně udělaný a hlavně pravdivý...:D


Není lehké být ŽENOU!Když nepřijmeš pozvání JSI NAMYŠLENÁ.Když přijmeš MŮŽE TĚ MÍT KAŽDÝ.Když to chceš JSI DĚVKA.Když to nechceš JSI PURITÁNKA.Když nepochopíš vtip JSI ODBARVENÁ BLONDÝNA.Když pochopíš vtip SMĚJEŠ SE JAK KOBYLA.Když za sebe necháš platit JSI ZLATOKOPKA.Když zaplatíš sama JSI PŘÍLIŠ AMBICIÓZNÍ.Ať uděláš cokoli JSI STEJNÁ JAKO VŠECHNY!

Není lehké být MUŽEM! Když sa na ni díváš - JSI NADRŽENÝ. Když se nedíváš- JSI DIVNÝ. Když projevíš zájem - RISKUJEŠ, ŽE TĚ ODMÍTNE. Když neprojevíš zájem - JSI CHUDÁK. Když jí pošleš zprávu - JSI TRAPNÝ. Když jí nepošleš zprávu - JSI DEBIL. Když chceš vztah - JSI OTRAVNÝ. Když nechceš vztah - JSI BEZCITNÝ. Ať uděláš cokoliv - JSI STEJNÝ JAKO VŠICHNI.

Není lehké být ŽENOU! Když se na něj díváš - JSI DĚVKA. Když se nedíváš - JSI FRIGIDNÍ. Když projevíš zájem - RISKUJEŠ, ŽE TĚ ODMÍTNE. Když neprojevíš zájem - JSI UBOHÁ. Když pošleš zprávu - JSI ZOUFALÁ. Když nepošleš zprávu - JSI TEPLÁ. Když chceš vtah - JSI DĚTINSKÁ. Když nechceš vztah - JSI DIVNÁ. Ať uděláš cokoliv - JSI STEJNÁ JAKO OSTATNÍ.

Ááááách jo...tohle totiž koluje na FACEBOOKU :D Co ty lidi nevymyslej, že..??
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Naomi-san Naomi-san | Web | 15. ledna 2011 v 19:26 | Reagovat

xD xD xD tak to je vážně úžasné. Dost jsem se zasmála :-D!

2 Saki-san Saki-san | 15. ledna 2011 v 22:19 | Reagovat

no nevím,co na to ríct....

3 Ria Kon Ria Kon | Web | 16. ledna 2011 v 20:30 | Reagovat

tak tohle milju :D ... ať žijou předsudky xD

4 A.L. A.L. | 22. ledna 2011 v 17:12 | Reagovat

Ahoj všichni, jen vám chci říci, věřte či nevěřte, splnilo se mi přání, které jsem měl, a znám další lidi, kterým se to též splnilo, takže nic neztratíte tím,že to zkusíte. Nevěřím na čáry, ale..............pracují se mnou dva kolegové, kterým se to přání splnilo, takže vám přeji hodně štěstí. Hodně lidí si není jistých, co by v životě chtěli. Dostal jsem tento list přes přítele, udělal jsem, co mi řekl a po týdnu se stalo skutočností to, co jsem si přál. Tady je přesná kope, takže: funguje to ! Řekni si pro sebe jedno jméno chlapce nebo děvčate, s kterým by jsi chtěl-a být (3x). Mysli na něco, co by jsi chtěl-a dosáhnout v průběhu příštího týdne a řekni si to pro sebe (6x). Kdybys si měl něco přát, co by to bylo? Řekni si to pro sebe! (9x). Mysli na něco, co by jsi chtěl aby se událo mezi tebou a osobou na kterou jsi myslel-a při prvním obrázku a řekni si to pro sebe 12x. Teď je tu náročná část, vyber si jedno přání z těch na které jsi už myslel-a, zkoncentruj se na to přání jak jen můžeš a nemysli na nic jiného jen na to přání. Teď řekni svoje poslední a konečné přání vzhledem k přání, které jsi si vybral-a. Teď když jsi toto dočetl-a, máš hodinu na to, aby jsi to poslala 15ti lidem a Tvoje přání se stane skutočností do týdne. Čím víc lidem to pošleš, tím plněji se zrealizuje tvoje přání. Kdyby jsi chtěl-a ignorovat tento list, opak sa ti stane skutečností. Nebo se to nikdy nestane..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama