CHCEŠ BÝT SB?? :)
klikni -->SEM<--gaara
choji
sasuke
shino
tsunadeino yanarakankuro
temari


kyuubi
kisame
rock
tenten
min
kkkLeden 2011

Gomen O.O !!!

26. ledna 2011 v 21:35
     Věci se maj tak, že tady nebudu asi tak do...neděle tuším.
     Mám toho fakt hodně, dělám ročníkovou práci z biologie, což je děsně důležitý k maturitě sakra... :D ...a taky si musim něco vydělat, takže brigáda to jistí. No a potom taková klasika předplesového jančení, jako zkouška šatů, nacvičování tance atd atd...prakticky budu doma jenom na spaní, v sobotu dokonce ani to ne :D:D
     Doufám že to pochopíte >.<
a mám vás všechny ráda, doufám, že se máte fajn

First bleskovka!!!

23. ledna 2011 v 0:33 Soutěže a bleskovky
Co je za den?
A v kolik jsi vstával/a?
Jaké jsi znamení zvěrokruhu?
Biologie versus zeměpis
Nejoblíbenější barva?
Fyzika versus matematika
Co na diplom??
vgfcgjn
,,Proč na mě tak zíráte?"


Smíchanina :)

16. ledna 2011 v 23:18 Naruto páry
Pokud TY se s ní hádáš, jiný píše "Ahoj, jsi krásná, popíšeme?" Pokud TY se celý den neozveš, jiný by za její číšlo dal cokoli! Pokud TY jí na všechno povíš "ne", jiný by za "ano" udělal leccos! Pokud TY jí ubližuješ urážkami a nechceš jí, jiný čeká na chvíli, kdy bude jeho... Málokdo si váží toho, co má!
eferg
fdbfgh

Miluj muže, který ti neříká že jsi "sexy", ale že jsi "krásná". Toho, který ti zavolá zpátky, když jsi to ty položila. Toho, který zůstane vzhůru, jen proto, aby tě viděl spát. Toho, který líbá tvé čelo. Toho, který tě chce ukázat celému světu, i když nejsi zrovna miss. Toho, kterému je úplně jedno jestli jsi časem ztloustla nebo zhubla. A který tě představí svým přátelům se slovy: "Tak to je ona".
gght
Láska je přání něco dávat, nikoli dostávat.
Láska je produkovat něco s pomocí druhého.
Na to je třeba, aby se Tě ten druhý vážil, aby Ti byl nakloněn.
fgzhbhi

Angelika 155!!! :)

16. ledna 2011 v 21:33 SBčka
misa
dělanej narychlo..:D snad je to OK

Ne-anime blbiny :D

15. ledna 2011 v 11:52 vtípky
Tohle sice není nic, co by sem stoprocentně patřilo, ale přišlo mi to docela vtipně udělaný a hlavně pravdivý...:D


Není lehké být ŽENOU!Když nepřijmeš pozvání JSI NAMYŠLENÁ.Když přijmeš MŮŽE TĚ MÍT KAŽDÝ.Když to chceš JSI DĚVKA.Když to nechceš JSI PURITÁNKA.Když nepochopíš vtip JSI ODBARVENÁ BLONDÝNA.Když pochopíš vtip SMĚJEŠ SE JAK KOBYLA.Když za sebe necháš platit JSI ZLATOKOPKA.Když zaplatíš sama JSI PŘÍLIŠ AMBICIÓZNÍ.Ať uděláš cokoli JSI STEJNÁ JAKO VŠECHNY!

Není lehké být MUŽEM! Když sa na ni díváš - JSI NADRŽENÝ. Když se nedíváš- JSI DIVNÝ. Když projevíš zájem - RISKUJEŠ, ŽE TĚ ODMÍTNE. Když neprojevíš zájem - JSI CHUDÁK. Když jí pošleš zprávu - JSI TRAPNÝ. Když jí nepošleš zprávu - JSI DEBIL. Když chceš vztah - JSI OTRAVNÝ. Když nechceš vztah - JSI BEZCITNÝ. Ať uděláš cokoliv - JSI STEJNÝ JAKO VŠICHNI.

Není lehké být ŽENOU! Když se na něj díváš - JSI DĚVKA. Když se nedíváš - JSI FRIGIDNÍ. Když projevíš zájem - RISKUJEŠ, ŽE TĚ ODMÍTNE. Když neprojevíš zájem - JSI UBOHÁ. Když pošleš zprávu - JSI ZOUFALÁ. Když nepošleš zprávu - JSI TEPLÁ. Když chceš vtah - JSI DĚTINSKÁ. Když nechceš vztah - JSI DIVNÁ. Ať uděláš cokoliv - JSI STEJNÁ JAKO OSTATNÍ.

Ááááách jo...tohle totiž koluje na FACEBOOKU :D Co ty lidi nevymyslej, že..??

Tým 7 se zase ukázal..:D

12. ledna 2011 v 13:08 vtípky
Takhle se chystá na focení team Yamato...:D
njhbj
a zde je pravda o Sasukem:
ruzukil

Hlasujte o nej film ^^

10. ledna 2011 v 22:14 →AnKeTy←
snad si tam každej něco najde...:D snažila sem se komedii, horor i katastrofický :D
hostel


Konec prvního kola...

5. ledna 2011 v 13:06 Soutěže a bleskovky
Tak, tady jsou výsledky:

Shizuma Kyoshi 11.2% (10)
Saki-san            33.7% (30)
Mio                    19.1% (17)
Yaraki-taicho     14.6% (13)
Ryuu                  21.3% (19)

Takže vypadává Shizuma Kiyoshi...:( 
Další kolo začne ještě tento týden!

Chojin Honzin - Tým 5 !!!

3. ledna 2011 v 19:07 Povídky
ncd s
Jméno: Kiyoko Uzumaki
Věk: 20
Hodnost: Jounin
Podstata:
Doton(země), Fuuton(vítr)
Minulost: Kiyoko pochází z rodiny Uzumaki, je to Narutova vzdálená příbuzná, něco jako sestřenice z druhého kolena. Jouninem se stala teprve nedávno a díky tomu se mohla naučit ovládat druhý typ ninjutsu. Již odmala byla vychovávána v klidném prostředí a tomu také odpovídá její povaha.
Povaha: Kiyoko je klidná a vyrovnaná, nic jí jen tak nevyvede z míry. Je milá a přátelská, tolerantní. Jenže když jí někdo naštve, okamžitě se změní v krutou ženu, která si stojí za svým a neustoupí. Pak je i životu nebezpečná. Nemá ráda namyšlené lidi, kteří si o sobě myslí víc, než jsou. Nikdo vlastně pořádně neví, jaké vztahy má doopravdy ke svému týmu.
Jak velká je pravděpodobnost, že umře:
30%
dnc jhs
Jméno:
Jim Narcis
Věk: 18
Hodnost: Genin
Podstata:
Katon(oheň)
Minulost: Pochází z bohaté rodiny vlastnící rozsáhlá území Skryté Kovové vesnice. Rodiče ho drželi doma co nejdéle se dalo a protože byl jejich jediné dítě, dost ho rozmazlovali. Byl strašně rozjívený a nezvladatelný, ale naštěstí z toho vyrostl. Jejich klan ovládá tajné oční techniky. Jakmile se člen rodiny nějakou naučí, neměl by to nikomu jinému říct. Jim zatím žádnou nemá.
Povaha: Má rád svoje přátele a taky je to jácentrista...to mu nejspíš zůstalo odmala. Myslí si, že je nejlepší ve vesnici a taky to rád ostatním neustále připomíná. Nemůže žít delší dobu bez pořádné společenské akce.
Jak velká je pravděpodobnost, že umře:
0%
sdftbzui
Jméno:
Pajana Raut-Jana
Věk: 18
Hodnost:
Genin
Podstata:
Doton(země)
Minulost: V pěti letech přišla o oba rodiče, kteří byli členi ANBU a plnili důležitou misi pro vesnici. Dodnes se ninjům - detektivům nepodařilo zjistit přesnou příčinu jejich smrti, dlouho se však hovořilo o sabotáži, za kterou mohla Skrytá Temná vesnice. Pajana proto nenávidí všechny její obyvatele doteď. Vyrůstala v pěstounské péči a v 18 letech dostala přidělen vlastní dům.
Povaha: Bezesporu zajímavá a osobitá dívka. Kupodivu také neskromná, chce se stát první ženou na židli Kage. Jenom jí k tomu chybí silná vůle a trénink.
Jak velká je pravděpodobnost, že umře: 70%
dcfvghzjui
Jméno:
Zen Tišer
Věk: 18
Hodnost: Genin
Podstata: Doton(země)
Minulost: Jako malému se mu ostatní děti často posmívaly kvůli jeho výšce(nyní má 190 cm), váze(tu bohužel nevíme) a jeho vadě na řeči. Malý Zen z toho měl trošičku trauma, ale jakmile si našel kamarády, už se na něj nikdo neodvážil otevřít pusu. Asi také kvůli jeho postavě a tomu, že se naučil bránit...
Povaha: Tak tenhle člověk je opravdu srdečný, přátelský a velkorysý. Snaží se vycházet opravdu s každým a má neskutečné množství zájmů, takže by jste si s ním měli o čem popovídat. Ale nemyslete si, že je ze zlata...:D Občas má zvláštní náladu, každého provokuje a pošťuchuje. Trošku ráčkuje.
Jak velká je pravděpodobnost, že umře:
0%
Chojin Honzin - Tým 9 !!!

2. ledna 2011 v 18:14 | Sukey ^^ |  Povídky
sagy
Jméno: Sagy Tori
Věk: 21
Hodnost: Jounin
Podstata: Fuuton(vítr),Raiton(blesk)
Minulost: V raném věku se naučil kouřit a dělá to dodnes...málokdy ho potkáte bez cigarety. Poznávacím znamením jsou tmavé brýle a když je odloží, pořád mu zůstává dlouhý kožený plášť, díky němu si vysoužil přezdívku ,,Metalový sensei". Chuninem se stal v 15 letech a o tři roky později úspěšně složil jouninské zkoušky.
Povaha: Zpočátku se vám může zdát tichý. To on vlastně je. Ale když ho poznáte blíž, zjistíte, že je to normální člověk, který se rád baví. Umí být ale i chladný, bezcitný a těžký soupeř. Svému týmu opravdu nedá nic zadarmo.
Jak velká je pravděpodobnost, že umře: 0%
chojin
Jméno: Chojin Honzin
k: 15
Hodnost: Genin
Podstata: Má vzácný typ chakry, který mu dovoluje používat 2 typy ninjutsu, což v našem příběhu není běžné. Dvě podstaty chakry se naučí ninjové ovládat až když se stanou chuniny nebo ještě lépe jouniny. Jenomže Chojin není moc talentovaný a zvládá zatím jen Katon(oheň). Otázkou času je, kdy ovládne i Doton(země).
Minulost: Ano, toto je hlavní postava naší povídky, mangy, anime a tak dále. Už určitě chápete jméno ,,Chojin". Jelikož má všeho evidentně dostatek, můžeme usuzovat, že má oba dva rodiče a tak je jeho minulost celkem obyčejná a nezajímavá.
Povaha: Je kamarádský, rád pomáhá přátelům. Škole toho moc nedal, stejně ani škola jemu. Velice průměrný žák, většinou se mu všechno musí vysvětlovat dvakrát. Jeho slabinou je tlačenka, palačinky a vlastně všechno dobré jídlo.  Jeho zájmem je...vesmír. Doufejme, že se propracuje v lepšího člověka...:D
Jak velká je pravděpodobnost, že umře: 0%
chidorii
Jméno: Chidori Machchi
Věk: 15
Hodnost: Genin, později Chunin
Podstata: Suiton(voda)
Minulost: I její minulost byla vcelku klidná. Její matka s otcem se do Skryté kovové vesnice přistěhovali, když jí bylo 5. Původem je totiž ze Skryté vesnice v Džungli, což by mohlo vysvětlovat její barvu vlasů...
Povaha: Velice hlasitá kunoichi, která se ráda hádá, obzvláště s Chojinem. Ale nenechte se zmýlit, ti dva by bez sebe ve skutečnosti nedali ani ránu! Ráda také předvádí svojí sílu nebo techniky, které se právě naučila. Jinak je přátelská. Ráda jí sladkosti.
Jak velká je pravděpodobnost, že umře: 0%
šašinkaaa
Jméno: Šašinka Loncarič
Věk: 18
Hodnost: Genin, později Chunin
Podstata: Suiton(voda)
Minulost: V osmi letech přišel o matku, která zemřela při porodu. Naneštěstí nepřežil ani jeho malý bratr. Dlouhou dobu se kvůli tomu trápil a útěchu paradoxně našel ve škole. Našel si první kamarády a společníky. Učitělé na akademii zjistili, že je velmi talentovaný a předpověděli mu úspěšnou budoucnost jako ninjovi.
Povaha: V tomhle shinobi se vyzná málokdo. Někomu se může zdát namyšlený a arogantní, ale opak je pravdou. Dává si načas, než někomu začne důvěřovat a musí ho lépe poznat. Ehm...a mezi jeho záliby patří fotografovní. Mimochodem, jméno ,,Šašinka" znamená fotograf.
Jak velká je pravděpodobnost, že umře: 10%

Ehm, divíte se, proč začínám s popisem zrovna týmu číslo 9? Je to jednoduchý - jsou tam nejhlavnější postavy. Teda alespoň ta jedna. Nikdo v tomto týmu není vymyšlenej, všichni existujou, jenom mají pozměněná jména NEBO jinou barvu vlasů xD
Třeba Chidori je moje sestra s pozastavenym blogem Temari-san...:D
Taky se chci omluvit za pokažený obrázky...třeba by to o něco líp vypadalo ze skeneru, ale ten jaksi nemáme. A slibuju, že příště se budu snažit kreslit líp!!! >.< 
Příště bych se mrkla na Tým 5...:)

Chojin Honzin - Postavy!!!

1. ledna 2011 v 22:17 Povídky
Tak...většina postav je už utříděná...tady je krátkej a taky(zatim) neúplnej přehled:

ac5ka
hhj

6k
bgb

7k
bhjk

osmička
vh

luz
kizu

nb
uiluogvhbnj
hbhjjedenáááct
cjk
cfghb
ccvgvcbfcgrd