CHCEŠ BÝT SB?? :)
klikni -->SEM<--gaara
choji
sasuke
shino
tsunadeino yanarakankuro
temari


kyuubi
kisame
rock
tenten
min
kkkŘíjen 2010

LoLa a MiNry

31. října 2010 v 12:15 SBčka
fmp
fred a g

2. část povídky od Saso-chan

29. října 2010 v 20:04 MoJe od Vás
"ále....to už neni důležitý,víš že tu byla Hinata? "..."Hinata?,děláš si srandu?co by tady dělala" Naruto se nevěřícně ušklíbl.

"Ano Hinata,vypadalo to že chtěla jít do vnitř,ale pak si to rozmyslela" Kiba zívl a opřel se o stěnu.
Naruto se podrbal na hlavě a přemýšlel."no...to je divný"
"Naruto neřeš to" řekl Kiba a odešel. "To si ze mě děláš srandu vzbudíš mě a pak si odejdeš!?" zařval Naruto a stiskl pěst.

Druhý den se Kiba prochází se Saiem. "Hele Kibo.... myslíš že se můžu Ino líbit? "  "Cože? ty o ní máš zájem?" koukl se Kiba na Saie "no....možná u ní šanci máš" pokrčil rameny a šli dál.Najednou oba uslyšeli dívčí hlasy a zvedli hlavy,uviděli jak na proti nim jde Hinata,Ino a Sukey....o něčem si povídali a smáli se.Když dívky došli k nim zastavili se. "Ahoj kluci! "usmáli se všechny a šli dál.Kiba se otočil a střetnul se s pohledem Sukey která se také otočila.Sukey se začervenala a pousmála se.To už dívky zahýbali za roh.

Večer byl Kiba venku s Akamarem,procházel se parkem a uviděl Sukey jak sedí na lavičce a kouká na hvězdy.Přišel k ní a sedl si. "jsou hezký že?" Sukey nepřestala hledět na hvězdy a jen kývla.Kiba se k ní nenápadně přisunul a koukal na Sukey jestli si toho všimla.Sukey si toho všimla,ale nedávala nic znát. "no víš..."Kiba se začal protahovat a "nenápadně" položil svou ruku kolem ramen Sukey."Kibo.." řekla Sukey rázně.Sukey se na něj otočila a začala se k němu přibližovat s naštvaným výrazem.Když měli hlavy u sebe zašeptala zamračeně "takhle se to nedělá"najednou se usmála a políbila ho.


Kiba tomu nemohl uvěřit a polibek jí vrátil,po chvíli se jí kouknul do očí "wow" vydechli a usmál se.Chvíli tam spolu ještě seděli v obětí a koukali se na hvězdy.Potom Kiba Sukey doprovodil domu.
2. třídění...!

21. října 2010 v 18:29 SBčka
Jo jo, asi jsem otravná, ale je to nutný :D SBčka mi nějak přibyla...a stejně jih sem chodí čím dál míň. Tentokrát nebudu nikoho upozorňovat a varovat - prostě kdo se zapíše, zůstane. Kdo se nezapíše, bez varování ho mažu.
Vyplňte tohle:

Jméno
Blog
otázka navíc - jakou skupinu nebo interpreta mám přidat na blog? :)

Tak to je všechno, děkuju

Za další bleskovku...děkuju

20. října 2010 v 19:45 | Sukey Verča Ino Otaku Hane Lambertová |  MoJe od Vás
emo
harry
kiiiba
nobu

HELP :D

17. října 2010 v 19:01
tem
Lidičky, pomozte :D Potřebovala bych novej dess a absolutně nevím na koho se obrátit! Nevíte o někom kdo je třebas dělá na přání? Díky moc....

Sukey

Evanescence - Everybody´s fool, My Immortal

17. října 2010 v 17:10 →→Ostatní písničky

Moje nejoblíbenější písničky od nich....samo sebou s karaoke :D

Ino Shippuuden

15. října 2010 v 22:55 Tým 10
inuš
inoo
inooo
inooo

Bullet for my Valentine - All these things I hate

13. října 2010 v 20:41 →→Ostatní písničky

krásná...hlavně ten začátek....samo sebou že z youtube to zas nešlo sehnat normálně, tak aspoň s textem.. :)

1. část povídky od Saso-chan

11. října 2010 v 21:13 MoJe od Vás
Jedná se vlastně o narutovskou povídku, kde hrají především páry InoSai NaruHina SukeyKiba (to jako já xD) no...a tady je první dílek...napísala Saso-chan  x)

"Akamaru! nech toho,kam to utíkáš?! " Křičí Kiba a utíká za svým psem.
Akamaru ho ale neposlouchá a utíká uličkama někam pryč. Po chvíli to Kiba vzdá "kruci fix....co se mu stalo" zamumlá a jde směrem kudy Akamaru běžel.
Konečně Akamara uvidí,sedí u nějakého stromu a štěká do koruny.Kiba se rozeběhl k tomu stromu a pohladil Akamara "co se děje?" Zvedl hlavu a tam uviděl na větvi blonďatou dívku kterou tu ještě neviděl,ale měla čelenku Konohy.Dívka se upřeně dívala na Kibu a potom seskočila na zem. "to je tvůj pes ? " 
"no...ano" zakoktal Kiba a dál pozoroval dívku. "jmenuju se Sukey" promluvila dívka a usmála se. "e..jo já sem Kiba a tohle je můj pes Akamaru " vzpamatoval se a taky se usmál.
Po chvíli už oba dva seděli pod stromem a povídali si,Akamaru honil na louce motýli a štěkal.

"ještě jsem tě tu neviděl" prohodil Kiba a pozoroval Sukey."no víš....když jsem byla malá tak jsme se odstěhovali,ale teď jsem zase tu"opřela se o strom a pozorovala oblohu.Kiba se k ní naklonil a zašeptal "sice se známe jenom chvíli,ale si moc hezká " Sukey se na Kibu podívala a usmála se. "no..děkuju,asi už bych měla jít...tak zítra" Mávla a zmizela.Kiba si povzdechl a rozeběhl se k domu kde bydlel Naruto.

Když už byl skoro před Narutovým domem uviděl Hinatu jak přešlapuje před dveřma."Hinato?" Přišel k ní. Hinata nadskočila o otočila se na něj. "j..j..já sem si spletla dům " rychle odešla.Kiba se za nechápavě otočil a potom zaťukal na dveře."Co jé!!? " ozvalo se a po chvíli se otevřeli dveře a mezi nima stál rozcuchanej Naruto v pižamu. "to si děláš srandu Naruto!? ty ještě spíš!? víš kolik je hodin! " křikl Kiba a zastrkal Naruto do bytu a opřel se o zeď. "a máš tu bordel..." prohodil a sledoval Naruta jak běhá po pokoji a obléká se. "Kibo drž tlamu! co chceš tak brzo ráno? " Postavil se před něj Naruto a zívl.

"ále....to už neni důležitý,víš že tu byla Hinata? "..."Hinata?,děláš si srandu?co by tady dělala" Naruto se nevěřícně ušklíbl.

Maka & Soul obrázky 1

9. října 2010 v 22:45 | Jáááá XD |  Soul Eater
maka soul
maka soul
tamashi no ...
soul maka
maka sooule
mdncjknf
mk sl


Harry Potter 5 - oficiální obrázky

7. října 2010 v 17:11 | Sukey Ino Verča Otaku Hane Lambertová xD |  Harry Potter
Líběj se mi, musela sem si je sem dát x)
hp
hp
hpotter
harry
hp
harry potter
No...akorát na ten předposlední měli dát spíš Ginny ne Cho :P

Recenze - Death Note

5. října 2010 v 18:17 | Ino Sukey |  Death Note
Death Note (česky Zápisník smrti, japonsky デスノート, Desu Nóto) je japonská manga, kterou napsal Cugumi Ohba a nakreslil Takeši Obata (ilustrátor mangy Hikaru no Go). Příběh se poprvé objevil v časopise Šónen Jump na konci roku 2003 a později začal vycházet jako tankóbon s celkem 12. díly. V roce 2006 vzniklo 37. dílné anime zpracování, v tomtéž roce pak hraný film (rozdělený na dvě části) a v roce 2008 další, v létech 2007 a 2008 dva anime filmy a několik her pro Nintendo DS konzoli. V americe se manga několikrát umístila v žebříčku nejprodávanějších titulů. Později vznikl i třetí film Death Note Movie 3: L change the world o posledních dnech života detektiva L.
Příběh sleduje středoškolského studenta, Lighta (Laita) Yagamiho, který najde tajemný zápisník s nadpřirozenou mocí. Tento deník původně patřil šinigami (bohu smrti), Ryukovi, který jej záměrně upustil do světa lidí. Majitel zápisníku je schopen zabít jakéhokoliv člověka na Zemi, pokud zná jeho jméno a tvář. Light (Lait) se rozhodne očistit svět od zla a stvořit nový svět ve kterém bude vládcem, proto začne zabíjet zločince a potírat veškerou kriminalitu. Jeho činnosti si však brzo všimne policie a s ní i světoznámý detektiv, přezdívaný L.

Příběh anime a mangy Death Note

Hlavní hrdina příběhu, Light Yagami, je velmi inteligentní a nadaný středoškolský student (později student vysoké školy). Light jednoho dne našel na dvoře školního pozemku černý sešit, označený jako "Zápisník smrti" (Death Note), který do světa lidí úmyslně upustil bůh smrti (šinigami) jménem Rjuk. Light zjistil (z pravidel, které byly napsány v zápisníku), že majitel tohoto sešitu dokáže zabít jakéhokoliv člověka na Zemi, pokud zná jeho jméno a obličej. Po prvotní nedůvěře se Light přesvědčil, že zápisník funguje a záhy se rozhodl stvořit Nový svět, ve kterém neexistuje kriminalita a všichni zločinci jsou okamžitě potrestáni. Light proto začal do zápisníku psát jména všech zločinců, kteří byli ohlášeni v televizních zprávách a ti pak okamžitě zemřeli na srdeční selhání.
Brzy se Lightovi ukáže bývalý majitel zápisníku - šinigami Rjuk - a od té doby s ním zůstane sleduje každý jeho krok. Zároveň se ale o nezvykle vysokém počtu mrtvých zločinců dozví policie a s ní i vrchní policejní vyšetřovatel Sóčiro Yagami, Lightův otec. Ten, společně s dalšími policisty, začne pátrat po Kirovi (přezdívka, kterou veřejnost dala bytosti, která stojí za tímto případem). Light, resp. Kira, pomocí otcova počítače zjišťuje aktuální informace přímo od policie a tak se mu daří s vyšetřovateli držet krok. Záhy byl povolán světoznámý detektiv zvaný L. Tento tajuplný detektiv začal na Kirově případu pracovat s policií inkognito a brzy zjistil, že Kira pochází z Japonska a dokáže zabíjet pouhou myšlenkou. Light v "L"ovi vidí největšího nepřítele a hrozbu a zahají tak plán, jak ho zabít.

Zdroj  KAGE.CZ


Facebook...?!

3. října 2010 v 19:10 O mně :D
kanki
Ahojte..! :) Tak mě napadlo, že pokud by si mě někdo z SBček chtěl přidat i na Facebooku, neváhejte! :) Budu ráda, akorát mi nezapoměňte připsat, kdo jste xD Jinak bych vás mohla ignorovat...:D Dobrá, najdete mě podle e-mailu veronika.hechtova@seznam.cz

ShikaTema

2. října 2010 v 22:11 Naruto páry
shikatema
st
st3
st4
st5
Podle mě je tenhle pár nic moc, takže víc obrázků na tyhle dva radši nečekejte XD

Od Ryuu pro mě :)

1. října 2010 v 21:28 SBčka
misa dn
Je super, děkuju ..!!!